Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ogreni"

Ogreni ka tradhtuar Nedën e BB4?

    Ogreni ka tradhtuar Nedën e BB4?

Ish-banorja e edicionit të katërt të “Big Brother Albania”, Neda Karafili, ka shfrytëzuar llogarinë e saj në Facebook për të ndarë me ndjekësit e saj një status rreth burrave. Ajo

Lexo me Shume