Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "oferte"

Roza Lati: Berat Buzhala më doli nga fjala, refuzova shumë oferta për atë vend pune

    Roza Lati: Berat Buzhala më doli nga fjala, refuzova shumë oferta për atë vend pune

E ftuar në emisionin “Rudina”, Roza Lati ka rrëfyer arsyen se pse ka munguar në ekranin shqiptar për një periudhë të gjatë kohore. Ajo ka treguar se i ishte ofruar

Lexo me Shume