Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "OBSH"

Mediat sociale, OBSH: Të rinjtë shqiptarë, të parët ndër përdoruesit

    Mediat sociale, OBSH: Të rinjtë shqiptarë, të parët ndër përdoruesit

Organizata Botërore e Shëndetësisë rendit të rinjtë shqiptarë si të parët përdorues të mediave sociale. 15-vjeçarët, meshkuj dhe femra, renditen të parët duke lënë pas gjithë shtetet e rajonit, por

Lexo me Shume