Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Obama"

(Video) Obama këndon “One Dance” të Drake

    (Video) Obama këndon “One Dance” të Drake

Që Obama është një nga liderët më “të paparë” të Shtëpisë së Bardhë, kjo nuk është ndonjë habi e madhe. Këtë herë, presidenti i SHBA-së ka kënduar refrenin e një

Lexo me Shume