Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Nxjerrja"

Aksidenti ajror, nxirren pjesët e mbetura të helikopterit

    Aksidenti ajror, nxirren pjesët e mbetura të helikopterit

Katër ditë pas rrëzimit të tij, mësohet se janë nxjerrë plotësisht të gjitha pjesët e mbetura të helikopterit. Polumbarët e RENEA-s kanë bërë të mundur nxjerrjen e plotë të helikopterit

Lexo me Shume