Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "nuse"

Këngëtari shqiptar ofron 1 milion lekë për të gjetur nuse

    Këngëtari shqiptar ofron 1 milion lekë për të gjetur nuse

Klajdi Musabelliu la mënjanë skenën shqiptare për një kohë të gjatë, por tashmë është rikthyer dhe është pjesë e Maratonës së Këngës në TV Klan. Këtë herë, ai ka ardhur

Lexo me Shume

11 fustanet e porositura online që kanë zhgënjyer nuset e reja

11 fustanet e porositura online që kanë zhgënjyer nuset e reja

Gjithnjë e më shumë, femrat po shkojnë drejt pazarit online. Mirëpo një problem i njohur që prej fillimit të këtij lloji të ri pazari është besueshmëria dhe serioziteti që ka

Lexo me Shume

(Video) Fiori Dardha do të vazhdojë të mbetet “beqare”

    (Video) Fiori Dardha do të vazhdojë të mbetet “beqare”

  Fundjavën që lamë pas, prezantuesja e emisionit “Fiks fare”, Fiori Dardha, ka qenë e ftuar në një dasmë e cila i solli, për disa sekonda, shpresën që më në

Lexo me Shume

Do të jesh një nuse e ASOS këtë verë?

Shumë çifte janë të etur për ekstravagancën. Çmimet e fustaneve të nuseve janë goxha të kripura. Por nuk është e thënë që fustanet e shtrenjta të jenë më të bukur

Lexo me Shume

8 filmat më të bukur të të gjithë kohërave me tematikë dasmash

    8 filmat më të bukur të të gjithë kohërave me tematikë dasmash

  Jeni duke planifikuar dasmën? Ju ka pushtuar ankthi dhe nuk dini se si të organizoni idetë? Mos ndoshta ju duket se gjithçka do të jetë një dështim apo të

Lexo me Shume