Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "numri"

Tahiri: Në çdo derë, rrugë e lagje për 112-ën

Tahiri: Në çdo derë, rrugë e lagje për 112-ën

Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka shpërndarë në rrjetin social “Facebook” disa momente nga aksioni më i fundit i Policisë së Shtetit. Bëhet fjalë për një informacion të rëndësishëm emergjence.

Lexo me Shume