Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Numerimi"

Persona të paautorizuar në KZAZ, ndërpritet numërimi në Dibër

    Persona të paautorizuar në KZAZ, ndërpritet numërimi në Dibër

Procesi i numërimit në KZAZ 19 në Peshkopi u ndërpre për disa minuta për shkak të hyrjes në sallë të personave të paautorizuar. Menjëherë pas incidentit ndërhynë forcat e policisë. Mësohet se

Lexo me Shume