Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "nudo"

(Foto) Këngëtarja Alanis Morissette shtatzënë, publikon foto nudo

    (Foto) Këngëtarja Alanis Morissette shtatzënë, publikon foto nudo

Në muajin shkurt, këngëtarja e mirënjohur Alanis Morissette zbuloi në mënyrë të çuditshme dhe origjinale për ndjekësit e saj lajmin se ishte shtatzënë për herë të dytë, nëpërmjet një videoje

Lexo me Shume

(Foto) Modelja shqiptare, nudo për të thyer tabutë

(Foto) Modelja shqiptare, nudo për të thyer tabutë

Modelja nga Kosova, Shqipe Dreshaj ka pozuar nudo për fotografin Avni Selmani, në kuadër të “Kosova International Fashion Week 2016”. Nuk është hera e parë që Dreshaj tregon trupin e

Lexo me Shume