Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "NRJ"

Franca , “shënjestra” e radhës e Era Istrefit

    Franca , “shënjestra” e radhës e Era Istrefit

  Pas performancës në Gjermani në televizionin “Pro 7”, Era Istrefi ka qenë e ftuar në Francë në radio NRJ. Në vende të ndryshme të Europës, “Bon Bon” nuk është

Lexo me Shume