Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Novak Djokovic"

Acarohet Novak Djokoviç, akuzon gjykatësit për parregullsi në lojë

    Acarohet Novak Djokoviç, akuzon gjykatësit për parregullsi në lojë

Tenisti i njohur serb Novak Djokoviç ka reaguar ashpër pas humbjes së tij në përballje me kundërshtarin Andy Murray. Pas humbjes së tretë brenda këtij viti, ai deklaroi se është ndier i

Lexo me Shume