Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "notarja"

Lojërat Paraolimpike, notarja 15-vjeçare mahnit me hyrjen e saj si gangstere

Lojërat Paraolimpike, notarja 15-vjeçare mahnit me hyrjen e saj si gangstere

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 7 Notarja 15-vjeçare nga Northampton në Angli, Ellie Robinson, e cila vendosi një rekord të ri në garën e “S6 50m butterfly”

Lexo me Shume