Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "nostalgjik"

Zac Efron, nostalgjik për ish-të dashurën…

    Zac Efron, nostalgjik për ish-të dashurën…

Zac Efron ka shpërndarë një foto  “të ëmbël” me ish-të dashurën, Vanessa Hudgens. Mos vallë kemi të bëjmë me një ribashkim të këtij çifti? Ata janë bashkë në këtë foto

Lexo me Shume