Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Nora istrefi"

Nora Istrefi vs Kim Kardashian! Njëra më transparente se tjetra

Nora Istrefi vs Kim Kardashian! Njëra më transparente se tjetra

Këngëtarja shqiptare Nora Istrefi dhe e famshmja e klanit Kardashian-Jenner, Kim Kardashian, shihen gjithmonë e më tepër duke ekspozuar format e tyre seksi. Të dyja nëna, janë përpjekur shumë për

Lexo me Shume

Sonte, Nora Istrefi e prekshme nga të gjithë

    Sonte, Nora Istrefi e prekshme nga të gjithë

Keni dëshiruar gjithmonë të shihni Norën teksa këndon “Sa t’kom dasht” apo hite tjera live? Sonte e keni këtë mundësi për ta ndjekur, jo në një club por në një

Lexo me Shume

Ja fans i cilës këngëtare shqiptare është Ledri Vula

Ja fans i cilës këngëtare shqiptare është Ledri Vula

  Me anë të një postimi në Facebook, Nora ka treguar fansin e saj më të ri. Dhe ai është as më pak e as më shumë por  Bedri Vula…

Lexo me Shume

(Video) Nora Istrefi “tërbon” Tiranën

(Video) Nora Istrefi “tërbon” Tiranën

    Nora Istrefi i është rikthyer skenës muzikore më në formë se kurrë, pas një mungese njëvjeçare. Ajo ka performuar mbrëmjen e kaluar në “Arena Club” duke mbledhur një

Lexo me Shume

Nora Istrefi vazhdon gënjen për të mbuluar skandalin (Video)

    Nora Istrefi vazhdon gënjen për të mbuluar skandalin (Video)

Ende pa u publikuar kënga e re e Nora Istrefit pati një zhurmë mediatike për sa u përket ngatërresave që ndodhën deri në momentin final të prezantimit të saj. E

Lexo me Shume

Nora Istrefi vazhdon gënjen për të mbuluar skandalin (Video)

Nora Istrefi vazhdon gënjen për të mbuluar skandalin (Video)

  Ende pa u publikuar kënga e re e Nora Istrefit pati një zhurmë mediatike për sa u përket ngatërresave që ndodhën deri në momentin final të prezantimit të saj.

Lexo me Shume