Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "nora istrefi blitz.al"

Robert Berisha sjell një rrymë të re muzikore…

    Robert Berisha sjell një rrymë të re muzikore…

Momenti i “shumëpritur” nga të gjithë erdhi. Nesër publikohet kënga e Robert Berishës, bashkëshortit të Nora Istrefit, i cili pak muaj më parë deklaroi që do t’i hynte seriozisht këngës.

Lexo me Shume