Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "nominimet"

(Video/Intervistë) Ledion Liço: “Në Top Channel, fituesin e zgjedh gjithmonë publiku”

(Video/Intervistë) Ledion Liço: “Në Top Channel, fituesin e zgjedh gjithmonë publiku”

Mbrëmjen e kaluar është mbajtur ceremonia e shpalljes së nominimeve për 12 kategoritë e “Top Music Awards” në një nga “club”-et më në zë të kryeqytetit. Në ceremoni nuk mund

Lexo me Shume