Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "nominime"

Shpallen nominimet për BET Awards 2016. Një përballje titanësh!

    Shpallen nominimet për BET Awards 2016. Një përballje titanësh!

Mesa duket, BET Awards 2016 do të jetë një përplasje titanësh pothuajse në cdo kategori. Mbrëmjen e kaluar në SHBA janë publikuar nominimet për Black Entertainment Television Awards 2016 (BET Awards)

Lexo me Shume