Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Noizy"

Artistët që janë “rikthyer” bashkë

    Artistët që janë “rikthyer” bashkë

Ndodh shpesh që bashkëpunimet të priten mirë nga publiku, duke qenë se fansat e secilit artist bëhen bashkë për t’i mbështetur. Kohët e fundit ka pasur shumë bashkëpunime të suksesshme

Lexo me Shume

Çiljeta në mbrojtje të Noizy-t: Gangsterllëku nuk tregohet me armë, por me duar

    Çiljeta në mbrojtje të Noizy-t: Gangsterllëku nuk tregohet me armë, por me duar

E ftuar pas dy vitesh në emisionin “Zonë e lirë”, këngëtarja Çiljeta Xhilaga është pyetur, ndër të tjera, për konfliktin në të cilin kolegu i saj, reperi Noizy, u përfshi

Lexo me Shume

Përplasje me armë zjarri në Prishtinë, plagoset reperi Noizy

Përplasje me armë zjarri në Prishtinë, plagoset reperi Noizy

Një përplasje me armë zjarri ka ndodhur ditën e sotme në një hotel në qendër të Prishtinës, ku mësohet se janë përfshirë reperat Noizy dhe Cozman. “Magazine.al” bën me dije

Lexo me Shume

(Video) Noizy reagon ashpër ndaj një fansi

    (Video) Noizy reagon ashpër ndaj një fansi

Shumë personazhe të famshëm shqiptarë janë bërë “idhuj” për të rinjtë e sotëm, aq sa edhe një foto e vetme do të mjaftonte për t’i bërë ata të lumtur. Në

Lexo me Shume

“Bow Down” me çifteli

    “Bow Down” me çifteli

E kishit menduar ndonjëherë se do të vinte dita që Enca do të performonte me çifteli? Në një video të postuar para pak minutash në profilin e saj në Instagram,

Lexo me Shume

Noizy braktis “Top Awards”, Ledioni: Kështu është kur shet mend me “Ferrarin” e shokut. Noizy: Kollovar, ty ta bleu e dashura

    Noizy braktis “Top Awards”, Ledioni: Kështu është kur shet mend me “Ferrarin” e shokut. Noizy: Kollovar, ty ta bleu e dashura

Noizy, një prej të ftuarve të “Top Music Awards”, i cili ishte i pranishëm gjatë provave, vendosi të braktisë natën finale të këtij eventi. Ky vendim i tij është komentuar

Lexo me Shume

(Foto) Euro 2016 – Personazhet shqiptarë ngjyrosin kuqezi rrjetet sociale!

(Foto) Euro 2016 – Personazhet shqiptarë ngjyrosin kuqezi rrjetet sociale!

  Atmosfera e Euro 2016 tashmë i ka prekur të gjithë. Çdo shqiptar, brenda apo jashtë vendit, futbolldashës ose jo ndjehet i emocionuar për prezencën historike të kombëtares shqiptare në

Lexo me Shume

(Video) Noizy: “Mami, ia dola!”

(Video) Noizy: “Mami, ia dola!”

Noizy dhe Enca shihen shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit sepse, përveç bashkëpunimeve, janë edhe miq të mirë.  Së fundmi ata janë duke punuar për klipin e tyre më të ri.

Lexo me Shume

Noizy rrëzon me “knockout” 50 Cent

Noizy rrëzon me “knockout” 50 Cent

Kur vjen fjala te reperat, direkt mendja na shkon tek ato zënkat midis grupeve të ndryshme të tyre nëpër “street fighting”

Lexo me Shume

Unë boss, ti boss, po lopën kush do ta kullosë?

  Unë boss, ti boss, po lopën kush do ta kullosë?

E hapi Getoar Selimi lojën dhe tani është tepër vonë për t’i ndalur. “Ma i madhi në ven” nuk e

Lexo me Shume

(Intervistë) Enca Haxhia: Noizy – “dreq” i madh!

  (Intervistë) Enca Haxhia: Noizy – “dreq” i madh!

Vetëm dy ditë më parë, këngëtarja Enca Haxhia publikoi videoklipin e saj më të ri me titull “Dreq”. As 72

Lexo me Shume

Noizy: Londra, është një ferr i vërtetë!

  Noizy: Londra, është një ferr i vërtetë!

I ftuar në emisionin “Zonë e lirë” të Arian Çanit, reperi Noizy ka folur për projektet e tij të ardhshme

Lexo me Shume

Çfarë bëjnë Eriku, Enca dhe Çiljeta në klipin e ri të Noizy-t?

  Çfarë bëjnë Eriku, Enca dhe Çiljeta në klipin e ri të Noizy-t?

Noizy publikoi pak minuta më parë këngën e radhës nga albumi i tij “ZinCity”. Kënga titullohet “Grande” dhe është e

Lexo me Shume

Një qytet që flet në gjuhën e Noizyt

  Një qytet që flet në gjuhën e Noizyt

    Prej disa kohësh flitet që Noizy do të nxjerrë albumin e ri të titulluar “Zin City”. Albumi titullohet

Lexo me Shume

Erik Fullani, sponsor i OTR-së?

  Erik Fullani,  sponsor i OTR-së?

Videoklipet e grupit të famshëm OTR nuk kalojnë pa u komentuar gjatë në publik. Makina të prodhimeve të fundit, një

Lexo me Shume

Adelina Tahiri dhe Tuna në “listën” e Noizy-t

  Adelina Tahiri dhe Tuna në “listën” e Noizy-t

Reperi Noizy ishte i ftuar në emisionin “6 ditë pa Ermalin”, ku edhe foli për të kaluarën e tij në

Lexo me Shume