Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Nobroken hearts"

Bebe Rexha sjell “No broken hearts” në bashkëpunim me Nicki Minaj

    Bebe Rexha sjell “No broken hearts” në bashkëpunim me Nicki Minaj

Pas suksesit që pati vetëm videoja me tekst, këngëtarja me origjinë nga Kosova, Bebe Rexha, ka sjellë në bashkëpunim me Nicki Minaj klipin e ri “No broken hearts”. Kohët e

Lexo me Shume