Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Nisma"

(Intervistë) “Xhuma Bamirësie” krah të “mundurve” të Fierit, pa dallim feje: “Ndihmojmë edhe të krishterët”

    (Intervistë) “Xhuma Bamirësie” krah të “mundurve” të Fierit, pa dallim feje: “Ndihmojmë edhe të krishterët”

Nisma “Xhuma Bamirësie”, nuk ka shumë që është jetësuar, e nxitur nga mjerimi i njerëzve në nevojë të qarkut të Fierit, të cilët nuk kanë kushtet themelore për të jetuar.

Lexo me Shume

AAK dhe NISMA bashkojnë forcat, ja draft-marrëveshja e koalicionit parazgjedhor

    AAK dhe NISMA bashkojnë forcat, ja draft-marrëveshja e koalicionit parazgjedhor

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës së bashku me Nisma për Kosovën, kanë vendosur të bashkojnë forcat për krijimin e një koalicioni parazgjedhor, ku me një listë të përbashkët zgjedhore do

Lexo me Shume

Padia ndaj Veliajt, nis hetimi për parkun e liqenit, caktohet prokurori i çështjes

    Padia ndaj Veliajt, nis hetimi për parkun e liqenit, caktohet prokurori i çështjes

Prokuroria e Tiranës ka nisur veprimet hetimore lidhur me padinë e ngritur ndaj kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj, për ndërtimin e këndit të lojërave në parkun e liqenit. Një ditë

Lexo me Shume