Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "ninulle"

John Legend, një baba i përkushtuar

    John Legend, një baba i përkushtuar

Kur babai yt është John Legend, ninullat janë pjesë e pandashme e jetës tënde. Thjesht pyesni Luna Simone Legend. Në një video të postuar nga bashkëshortja e John Legend, Chrissy

Lexo me Shume

Vajzës së Emina Çunmulajt i pëlqen gjuha shqipe

    Vajzës së Emina Çunmulajt i pëlqen gjuha shqipe

  Emina Çunmulaj është duke shijuar ditët e para të amësisë. Pak orë më parë, modelja me origjinë nga Mali i Zi ka postuar në llogarinë e saj në Instagram

Lexo me Shume