Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Nikollaq Neranxi"

Kërcënimi i Neranxit, PBDNJ: Në Himarë po operojnë interesa të errëta

    Kërcënimi i Neranxit, PBDNJ: Në Himarë po operojnë interesa të errëta

Një ditë më parë u bë me dije lajmi se biznesmeni Nikolla Neranxi është kërcënuar me jetë nga një person nga fshati Livadh i Himarës, i cili i zuri pritë

Lexo me Shume

Nikolin Jaka, pro legalizimit të prostitucionit, kanabisit, dhe importimit të plehrave, reagon Neranxi: Po bën një krim

    Nikolin Jaka, pro legalizimit të prostitucionit, kanabisit, dhe importimit të plehrave, reagon Neranxi: Po bën një krim

Ditën e djeshme, kreu i Dhomës së Tregtisë, Nikolin Jaka, është shprehur pro legalizimit të kanabisit, prostitucionit dhe importimit të plehrave në vendin tonë. Në fjalën e tij, ai theksoi

Lexo me Shume

Lihet i lirë biznesmeni Neranxi, PD: Hakmarrje e Veliajt

    Lihet i lirë biznesmeni Neranxi, PD: Hakmarrje e Veliajt

Biznesmeni Nikollaq Neranxi është lënë i lirë pas mesnate, pas marrjes në pyetje nga policia lidhur me ngjarjen e ndodhur pranë biznesit të tij. Ai u paraqit në pas pas

Lexo me Shume