Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Nicolas Sarkozy"

Francë, Sarkozy shpall kandidaturën për president

    Francë, Sarkozy shpall kandidaturën për president

Ish-presidenti i Francës, Nicolas Sarkozy, ka vendosur të rikandidojë për postin e dikurshëm. Ndërkohë që gara në kampin e tij paraqitet e ashpër, ai këmbëngul në “hakmarrje” për dështimin në

Lexo me Shume