Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Nicki Minaj"

(Audio) Nicki Minaj, një version femër i Jay Z

    (Audio) Nicki Minaj, një version femër i Jay Z

Nicki Minaj ka publikuar papritur këngën e saj më të re në SoundCloud, të titulluar “The PinkPrint Freestyle”, të dielën mbrëma, duke surprizuar të gjithë admiruesit e saj. Në plot

Lexo me Shume

(Video) “Anët” seksi të Ariana Grande-s dhe Nicki Minaj

    (Video) “Anët” seksi të Ariana Grande-s dhe Nicki Minaj

Ariana Grande pati lajmëruar para performancës në VMA 2016 se do të publikonte videoklipin e bashkëpunimit të saj me Nicki Minaj. Para se të arrijmë te klipi do t’ju tregojmë

Lexo me Shume

Ariana Grande premton shumë “nxehtësi” në klipin e ri

    Ariana Grande premton shumë “nxehtësi” në klipin e ri

Ariana Grande ka vendosur të na “ngacmojë” sot me një teaser prej 23 sekondash në rrjetet sociale, ku na jep një sekuencë të shkurtër të asaj ç’ka pritet të shohim

Lexo me Shume

Nicki Minaj “kryqëzohet” për mungesën e solidaritetit ndaj viktimave në Orlando

    Nicki Minaj “kryqëzohet” për mungesën e solidaritetit ndaj viktimave në Orlando

Numri i artistëve dhe personazheve të njohur që kanë shprehur solidaritetin e tyre për viktimat në Orlando, Florida, ka qenë i lartë, por Nicki Minaj nuk është një nga ata.

Lexo me Shume

Drake: E dua shumë Nicki Minaj, por i dashuri i saj na e ka ndaluar të flasim

    Drake: E dua shumë Nicki Minaj, por i dashuri i saj na e ka ndaluar të flasim

Mbrëmjen e djeshme, në prag të daljes së albumit të tij të 4-t “Views”, reperi Drake i është përgjigjur pyetjeve të Zane Lowe të radios Beats 1 sa u përket

Lexo me Shume

(Ekskluzive) Bashkëpunimi i Era Istrefit me Nicki Minaj? Trillim i mediave!

    (Ekskluzive) Bashkëpunimi i Era Istrefit me Nicki Minaj? Trillim i mediave!

Ditët e fundit është shkruar në shumë media për një bashkëpunim mes këngëtares Era Istrefi dhe yllit botëror Nicki Minaj. Lajmi ka mbetur ende në kuadrin e thashethemit, pasi as

Lexo me Shume

Fansi nxjerr nga skena Nicki Minaj

Fansi nxjerr nga skena Nicki Minaj

Kur dëgjojmë këngët, si “Superbass”, “Starships” apo “Anaconda” mendojmë se askush nuk mund të bëjë rep apo të performojë si Nicki Minaj. Mesa duket e mendojmë gabim. Koncertin e kaluar,

Lexo me Shume

Bebe Rexha sjell “No broken hearts” në bashkëpunim me Nicki Minaj

    Bebe Rexha sjell “No broken hearts” në bashkëpunim me Nicki Minaj

Pas suksesit që pati vetëm videoja me tekst, këngëtarja me origjinë nga Kosova, Bebe Rexha, ka sjellë në bashkëpunim me Nicki Minaj klipin e ri “No broken hearts”. Kohët e

Lexo me Shume