Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Nick Jonas"

Demi Lovato dhe Nick Jonas anulojnë koncertin. Shkak, ligji anti-LGBT

    Demi Lovato dhe Nick Jonas anulojnë koncertin. Shkak, ligji anti-LGBT

Qeveria e Karolinës së Veriut  ka miratuar një ligj muajin e kaluar, me anë të të cilit heq mbrojtjen nga diskriminimi për transgjinorët. Ka qenë pikërisht miratimi i këtij ligjit

Lexo me Shume

Nick Jonas dhe Demi Lovato surprizojnë fëmijët e sëmurë

    Nick Jonas dhe Demi Lovato surprizojnë fëmijët e sëmurë

Nick Jonas dhe Demi Lovato kanë vizituar spitalin e fëmijëve në Los Anxhelos dhe kanë përgatitur një performancë të vogël për ta. Jonas dhe Lovato kanë përgatitur një turne së

Lexo me Shume

Nick Jonas dhe Tove Lo bashkojnë forcat për “Close”

    Nick Jonas dhe Tove Lo bashkojnë forcat për “Close”

  Në rast se “Jealous” dhe “Levels” nuk ju kanë bërë të mendoni se Nick Jonas ka potencialin e duhur për të qenë një yll i vërtetë në industrinë amerikane

Lexo me Shume

Artistët bëhen bashkë për tragjedinë belge

    Artistët bëhen bashkë për tragjedinë belge

  Pas sulmeve terroriste në Bruksel, të martën në mbrëmje, shumë artistë, tekstshkrues, muzikantë, këngëtarë dhe kompozitorë janë bërë pjesë e dhimbjes së popullit belg. Për të shprehur dhimbjen e

Lexo me Shume