Blitz

Tag "Ngacmim seksual"

Kreu veprime të turpshme me të miturën, pranga 40-vjeçarit në Shkodër

    Kreu veprime të turpshme me të miturën, pranga 40-vjeçarit në Shkodër

Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një shtetas 40-vjeçar, i cili akuzohet se ka kryer veprime të turpshme me një të mitur 7-vjeçare. Është kryer arrestimi i shtetasit Nosh

Read Full Article

Akuza se ngacmoi studenten, ish-ministri Osmani: Ishte keqkuptim

    Akuza se ngacmoi studenten, ish-ministri Osmani: Ishte keqkuptim

Mediat kosovare kanë raportuar akuzat për ngacmim seksual ndaj ish-ministrit të Arsimit në Kosovë, Rexhep Osmani. Ky i fundit, profesor në fakultetin e Edukimit në Universitetin e Prishtinës u përfol

Read Full Article

Zbardhen mesazhet që Shukri Xhelili i çonte 20-vjeçares: Je shumë e bukur, kush s’do të merrte në punë

    Zbardhen mesazhet që Shukri Xhelili i çonte 20-vjeçares: Je shumë e bukur, kush s’do të merrte në punë

20-vjeçarja Anisa A. ka treguar kronologjinë e ngjarjes prej së cilës tashmë ndihet e kërcënuar. Me arsim të mesëm, ajo punonte prej tre muajsh në Qendrën Kulturore të Peshkopisë, me

Read Full Article

Cërrik, hyn fshehurazi në banesë dhe ngacmon seksualisht 18-vjeçaren

    Cërrik, hyn fshehurazi në banesë dhe ngacmon seksualisht 18-vjeçaren

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga shtetasin 26-vjeçar Halit Mëhalla, banues në fshatin Klos të Cërrikut. Ai akuzohet se ka hyrë fshehurazi në një banesë dhe ka ngacmuar seksualisht

Read Full Article

43-vjeçari ngacmon seksualisht 4-vjeçaren, fqinjët: E çoi në bodrum, ajo bërtiti

    43-vjeçari ngacmon seksualisht 4-vjeçaren, fqinjët: E çoi në bodrum, ajo bërtiti

Një ngjarje shokuese ka ndodhur në qytetin e Bulqizës, ku është regjistruar një tentativë pedofilie që ka shkaktuar tronditje tek banorët e lagjes “Minatori” në Bulqizë. Bëhet e ditur se

Read Full Article