Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "News24"

(Video) Flet gruaja e dhunuar, M. Caushaj: Kam kërkuar 3 herë urdhër mbrojtjeje!

    (Video) Flet gruaja e dhunuar, M. Caushaj: Kam kërkuar 3 herë urdhër mbrojtjeje!

Videoskandali i dhunës i shpërndarë sot në rrjetet sociale ka ngritur një valë debatesh e protestash. Pamjet e dhunës së një burri ndaj ish-bashkëshortes së tij, teksa ajo rrethohej nga

Lexo me Shume