Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "New York Times"

Ndërron jetë fotografi i “New York Times”, pionier i stilit të rrugës

    Ndërron jetë fotografi  i “New York Times”, pionier i stilit të rrugës

Ka ndërruar jetë në moshën 87-vjeçare Bill Cunningham, fotografi i famshëm i stilit të rrugës. Ai konsiderohet si pionier i këtij stili për fotot e realizuara nëpër rrugët e Amerikës

Lexo me Shume