Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "New Delhi"

Indi, zhduket avioni me 29 persona në bord

    Indi, zhduket avioni me 29 persona në bord

Një avion Antonov AN-32 i aeronautikës ushtarake indiane me 29 persona në bord është zhdukur nga radarët, ndërkohë që po udhëtonte drejt Port Blair. Disa burime ushtarake të New Delhi-t

Lexo me Shume