Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "new born"

Kelly Clarkson publikon për herë të parë fotot e djalit të saj, Remy

Kelly Clarkson publikon për herë të parë fotot e djalit të saj, Remy

Kelly  Clarkson ka sjellë në jetë djalin e saj të dytë, të quajtur Remington (edhe pse familjarëve u pëlqen ta thërrasin thjesht Remy), javën e kaluar dhe ka vendosur që

Lexo me Shume