Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Neutralizim"

(VIDEO/FOTO) Një objekt i dyshimtë në kryeqytet, alarmi për bombë rezulton fals

    (VIDEO/FOTO) Një objekt i dyshimtë në kryeqytet, alarmi për bombë rezulton fals

Një alarm për bombë që u raportua pas mesnate në afërsi të Postës Shqiptare Nr. 8 në kryeqytet, vuri në lëvizje Policinë e Tiranës dhe forcat xheniere. (Lexo këtu) Forcat e

Lexo me Shume