Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "netet e klipit shqiptar"

Finalizohen “Netët e Klipit Shqiptar”, triumfon Rozana Radi

Finalizohen “Netët e Klipit Shqiptar”, triumfon Rozana Radi

  Mbrëmjen e kaluar është zhvilluar nata finale e “Netët e Klipit Shqiptar”, e cila ka kulmuar një rrugëtim të gjatë me dhënien e trofeve për 14 kategoritë. Ajo që

Lexo me Shume