Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "nene"

Të famshëm që nuk i duan fëmijët

Të famshëm që nuk i duan fëmijët

  Cameron Diaz ◄ Back Next ► Picture 1 of 8 Aktorja është një nga të famshmit që e shprehin me zë të lartë se fëmijët nuk janë pjesë e

Lexo me Shume

Gwyneth Paltrow: “Mund të jesh grua inteligjente dhe ta duash seksin në të njëjtën kohë”

    Gwyneth Paltrow: “Mund të jesh grua inteligjente dhe ta duash seksin në të njëjtën kohë”

Nuk është sekret që Gwyneth Paltrow i shijon të mirat e jetës. Por si të gjitha nënat që punojnë asaj i duhet të përballet me situata të ndryshme. Gwyneth ka

Lexo me Shume

(Foto) Foto të adhurueshme me prapaskena të papritura

(Foto) Foto të adhurueshme me prapaskena të papritura

1 ◄ Back Next ► Picture 1 of 10 Mami shiko se si do ta bëj gol ! Jetesa me një fëmijë të vogël i ndryshon kujtdo jetën. Disa pohojnë

Lexo me Shume