Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "nene surrogato"

E pabesueshme ajo që do të bëjë Adele për një çift gay!

E pabesueshme ajo që do të bëjë Adele për një çift gay!

Një surprizë shumë e këndshme ka ndodhur në një koncert të këngëtares Adele në Kopenhagen. Gjatë kohës që 28-vjeçarja ishte duke kënduar, ajo vuri re se një prej simpatizantëve të

Lexo me Shume