Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "nena shet"

Nëna shet fëmijën 10 ditësh për 1900 euro

    Nëna shet fëmijën 10 ditësh për 1900 euro

Një 25-vjeçare nga Vladikavkaz në  Rusi është përpjekur të shesë një foshnjë 10 ditëshe  kundrejt një çmimi prej 1900 eurosh. Veprimi i gruas është bërë i njohur për policinë, punonjës

Lexo me Shume