Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "nen arrest"

7 persona në pranga, shkatërrohet banda e drogës

    7 persona në pranga, shkatërrohet banda e drogës

Katër shqipëtarë nga Shqipëria dhe tre nga Kosova  janë vënë në pranga në Prishtinë, pasi janë kapur me një sasi lëndë narkotike. Operacioni policor është zhvilluar një ditë më parë

Lexo me Shume