Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Nelson Dida"

Nelson Dida: Dua të bëhem trajner i Milanit

    Nelson Dida: Dua të bëhem trajner i Milanit

Ish-portieri i skuadrës së Milanit, Nelson Dida, po mendon seriozisht të ndërmarrë rrugën e karrierës si trajner. Këtë gjë e ka konfirmuar edhe për të përditshmen italiane “Gazzetta dello Sport”:

Lexo me Shume