Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Nelly"

Nelly gjobitet me 2,4 milionë $. Mësoni ç’bëjnë fansat për ta ndihmuar

    Nelly gjobitet me 2,4 milionë $. Mësoni ç’bëjnë fansat për ta ndihmuar

Janë të shpeshta herët kur muzikantë të njohur përballen me vështirësi financiare apo me probleme me taksat. I fundit është reperi Nelly, i cili, sipas CNN, është ngarkuar me një

Lexo me Shume