Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ndricim Babasi"

(FOTO) Momenti i përplasjes së Ndriçim Babasit dhe Flamur Nokës me policinë

    (FOTO) Momenti i përplasjes së Ndriçim Babasit dhe Flamur Nokës me policinë

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ndriçim Babasi, është ndaluar nga policia, ndërsa ishte bashkë me disa deputetë  të opozitës në një lokal, pak pasi kishte mbaruar protesta në parkun e liqenit.

Lexo me Shume