Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "ndihma humanitare"

Rebelët sirianë rrëzojnë një helikopter rus

    Rebelët sirianë rrëzojnë një helikopter rus

Zyrtarët ushtarakë rusë kanë bërë me dije se një helikopter rus është rrëzuar nga rebelët në veri të Sirisë. Më tej, ata bëjnë me dije se mjeti Mi-8 ka pasur

Lexo me Shume