Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ndeshkim"

“Euro 2016”, UEFA dënon Shqipërinë

    “Euro 2016”, UEFA dënon Shqipërinë

Ndëshkimi i parë për Kombëtaren Shqiptare gjatë pjesëmarrjes në Kampionatin Europian është dhënë. Shqipëria është dënuar me 20 mijë euro gjobë! Lajmi i është komunikuar Federatës Shqiptare të Futbollit. Masa

Lexo me Shume