Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "ndeshje miqesore"

Maroku publikon formacionin kundër Shqipërisë

    Maroku publikon formacionin kundër Shqipërisë

Maroku ka publikuar listën e lojtarëve që do të luajnë kundër Shqipërisë në ndeshjen miqësore të 31 gushtit në stadiumin “Loro Boriçi”. Në listën me 27 lojtarë të përpiluar nga

Lexo me Shume