Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "ndertim"

Vdes një punëtor ndërtimi, bie nga kati i pestë

    Vdes një punëtor ndërtimi, bie nga kati i pestë

Paraditen e sotme ka humbur jetën në Durrës një 55-vjeçar, punëtor në ndërtimin e banesave sociale në Durrës. Shtetasi ka rënë nga kati i pestë, ka marrë plagë të rënda

Lexo me Shume