Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Nderprerje"

Ndërpret fluturimet kompania ajrore “Delta”, u shërben 180 mln klientëve në vit

    Ndërpret fluturimet kompania ajrore “Delta”, u shërben 180 mln klientëve në vit

Kompania ajrore amerikane Delta ka ndërprerë fluturimet për shkak të një defekti në sistemin e operimit brendapërbrenda SHBA-ve. “Udhëtarët duhet të kontrollojnë fluturimet e tyre përpara se të nisen për

Lexo me Shume

Ndërpritet furnizimi me ujë në Yzberisht, UKT: Punime për linjën e re

    Ndërpritet furnizimi me ujë në Yzberisht, UKT: Punime për linjën e re

Ujësjellës Kanalizime Tiranë ka njoftuar se do të ketë ndërprerje të furnizimit me ujë të pijshëm në Yzberisht nga sot pas mesnatës deri në orën 14:00 të ditës së nesërme.

Lexo me Shume