Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "nderkombetaret"

Deklaroi se “Vetingu shkel sovranitetin”, LSI përjashton deputetin

    Deklaroi se “Vetingu shkel sovranitetin”, LSI përjashton deputetin

Deputeti Përparim Spahiu është përjashtuar nga Grupi Parlamentar i LSI-së pas qëndrimit që ai mbajti kundër vetingut nga ndërkombëtarët për gjyqtarët dhe prokurorët. Grupi i LSI-së u mblodh rreth orës

Lexo me Shume