Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Nderhyrje"

Himarë, Forca Detare shpëton jahtin luksoz gjerman

    Himarë, Forca Detare shpëton jahtin luksoz gjerman

Moti i keq ka shkaktuar shkëputjen e një jahti nga bankina e Batonit në Himarë. Mësohet se në sajë të ndërhyrjes së anijes P 03 të Rojës Bregdetare është shpëtuar

Lexo me Shume

Zjarr në Sarandë, kërkohet ndihmë nga Tirana

    Zjarr në Sarandë, kërkohet ndihmë nga Tirana

Një zjarr ka përfshirë hapësirën pyjore dhe kullosore të fshatit Cerkovicë në Sarandë. Alarmi është dhënë orët e para të mëngjesit të sotëm. Inspektorët kanë shkuar menjëherë në vendngjarje në

Lexo me Shume

Zjarr masiv në pyllin e Rragamit në Tropojë, asnjë ndërhyrje për shuarjen e tij

    Zjarr masiv në pyllin e Rragamit në Tropojë, asnjë ndërhyrje për shuarjen e tij

Një zjarr masiv ka përfshirë zonën pyjore të Rragamit në Tropojë. Raportohet se zjarri që ka prekur rreth 40 hektarë të kësaj zone, ka nisur një ditë më parë. Megjithatë,

Lexo me Shume