Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ndarje"

(Video) Reagimet e “kapjes mat” të të dashurit që do t’ju lënë gojëhapur

    (Video) Reagimet e “kapjes mat” të të dashurit që do t’ju lënë gojëhapur

Nëse ka diçka që meshkujt dhe femrat në çift nuk durojnë dot, ajo është tradhtia, por një reagim me të vërtetë “si nëpër filma” vetëm femrat dinë t’i japin. Disa

Lexo me Shume

Çfarë thonë VIP-at për ish-ët e tyre

Çfarë thonë VIP-at për ish-ët e tyre

Hollivudi është i mbushur plot e përplot me histori dashurie: disa arrijnë t’i mbijetojnë kohës dhe presionit, kurse disa të tjerë jo. Dhe për histori të kategorisë së dytë, lagjja

Lexo me Shume

Jenniffer Lopez: “Dua një burrë që ta kem për gjithë jetën”

Jenniffer Lopez: “Dua një burrë që ta kem për gjithë jetën”

Jenniffer Lopez ka dhënë një intervistë interesante dhe të sinqertë për “W”, për kopertinën e muajit Maj 2016, ku është rrëfyer rreth pakënaqësive dhe dështimit të martesës, ndarjen nga bashkëshorti i saj

Lexo me Shume

Djegia e 4 makinave, ja dëshmitë e ndryshme të Desara Mançellarit dhe Filip Papajanit

    Djegia e 4 makinave, ja dëshmitë e ndryshme të Desara Mançellarit dhe Filip Papajanit

Pak ditë më parë, 23-vjeçarja Desara Mançellari u vuri flakën katër makinave, në shenjë hakmarrje ndaj ish-të dashurit të saj, Filip Papajanit. Ajo ka pranuar se ka qenë ajo që

Lexo me Shume