Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ndarja"

Calvin Harris: Taylor Swift zotëroi mediat me ndarjen tonë

    Calvin Harris: Taylor Swift zotëroi mediat me ndarjen tonë

Ish-i dashuri i këngëtares Taylor Swift bëri diçka që asnjë ish tjetër i saj nuk e ka bërë. Ai vendosi tu përgjigjet komenteve të ndjekësve të tij në “Instagram” lidhur me marrëdhënien

Lexo me Shume