Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "ndahet"

Françeska e “BB” tjetër sherr, këtë herë pasoja të rënda për të

    Françeska e “BB” tjetër sherr, këtë herë pasoja të rënda për të

Javët e fundit, ish-konkurrentja e “Big Brother Albania”, Françeska Jaçe, është bërë pjesë e shtypit rozë si pasojë e një sherri të bujshëm, që ndodhi në një ambient publik në

Lexo me Shume