Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "NBA"

Lojtari i “NBA”-së braktis Amerikën për Shqipërinë

    Lojtari i “NBA”-së braktis Amerikën për Shqipërinë

Basketbollisti Rashaun Broadus, i cili luante për “NBA”-në ka braktisuar Amerikën për të veshur fanellën e Kombëtares Shqiptare të Basketbollit. Më 22 gusht, Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bujar Nishani,

Lexo me Shume